Voor de beginnende autoruitspecialist is dit de set die de belangrijkste gereedschappen biedt die nodig zijn bij het verwijderen van autoruiten uit voertuigen.
Met kogelkop Ø3,0 mm (4 stuks)
De 4-delige mini hakenset in blauw en zwarte afwerking is zeer handig en erg vaak inzetbaar doordat elke haak een totale lengte heeft van 15cm
Soft-grip handvatten
De 6-delige professionele hakenset is zeer handig en inzetbaar voor veel verschillende toepassingen doordat elke haak een totale lengte heeft van 23,5cm.
Voor het doorprikken van de lijmbaan bij een verlijmde ruit om zo vanaf de binnenkant de snijdraad door te voeren naar buiten
Voor het doorprikken van de lijmbaan bij een verlijmde ruit om zo vanaf de binnenkant de snijdraad door te voeren naar buiten. Geschikt voor metalen draad.
Handgrepen voor snijdraden ontworpen voor verlijmde autoruit demontage
Borgringetje handgreep snaar
Wanneer je alleen een lijmbaan wil doorsnijden of zagen met behulp van stalen snijdraad dan kun je niet zonder deze geveerd snijdraadhouder en handgreep
Begeleid snijdraad tijdens het doorsnijden van de lijmbaan bij een verlijmde ruit met deze 6-delige draadgeleide set
De tegenhouder lange tong werkt ook prima bij bijna alle auto’s vanwege de lange platte punt.
De kartelschroef met schroefdraad in M4 zorgt voor degelijke bevestiging van de draad zonder gebruik van enig ander gereedschap.
Kunststof spatel 20 cm (einde rond / einde rond) ondersteund bij het verwijderen en plaatsen van ruiten.